Spis linii
Oddział w Głuchowie:

Linie Szybkiej Kolei Miejskiej:
S1: WIERZEJE - Piśmiennicza - Plac Niepodległości - Łokietka - Aleje Bitwy Warszawskiej - Dworzec Główny - Dworska - SYBIRAKÓW

Linie tramwajowe:
1: DROZDOWSKA - Gdyńska - Sejmu Wielkiego - Piłsudskiego - Al. Niepodległości - Al. Kampanii Wrześniowej - Al. Bitwy Warszawskiej - Leśmierska - LEŚMIERSKA-OSIEDLE

3: OS. KOLOROWE - Kolorowa - Dworska - Piłsudskiego - Al. Niepodległości - Al. Kampanii Wrześniowej - Wojciechowskiego - Korczaka - Al. Piastów - Al. Odsieczy Wiedeńskiej - OS. SOBIESKIEGO

Linie autobusowe:
101: OS. WIERZEJE - Histawki - Jebawki (powrót: Jebawki - Katojebawki - Wierzejska - Histawki) - Piśmiennicza - Wojciechowskiego - Al. Kampanii Wrześniowej - Nowy Zjazd - Al. Niepodległości - Piłsudskiego - Opolska - Gdyńska - Drozdowska - Poznańska - Narwiku - Rogalowa - Betonowa - Cementowa - Wodna - Pałacowa - PAŁAC WODNY

104: PL. CENTRALNY - Nowy Zjazd - Al. Niepodległości - Piłsudskiego - Opolska - Gdyńska - Drozdowska - Poznańska - Morska - Skłodowskiej-Curie - OSIEDLE ŻARNOWIECKIE

105: DZWONNICZA - Dzwonników - Wieżowa - Kampinoska - Dzwonnicza - Raginisa - Al. Kampanii Wrześniowej - Nowy Zjazd - Al. Niepodległości - Piłsudskiego - Al. Bitwy Warszawskiej - Westerplatte - Borowej Góry - Kamionkowska - Leśmierska - Wileńska - Norwida - Pogodowa - Leśmierska - LEŚMIERSKA-OSIEDLE

107: OS. KOLOROWE - Księżycowa - Słoneczna - Pileckiego - Rogalińska - Szosa Śląska - Częstochowska - Dzwonnicza - Raginisa - Al. Kampanii Wrześniowej - Biernata z Lublina - Al. Piastów - Al. Odsieczy Wiedeńskiej - Al. Wilanowskie - OS. SOBIESKIEGO

108: OS. KOLOROWE - Księżycowa - Słoneczna - Dworska - Piłsudskiego - Al. Piastów - Biernata z Lublina - Piłsudskiego - Księcia Poniatowskiego - PERŁOWA

111: PERŁOWA - Trakt na Błonia - Brytyjska - Jana Pawła II - Wysoka - Oleandrowska - Soplicy - Rynek - OLEANDRÓW

112: PILECKIEGO - Pileckiego - Drozdowska - Gdyńska - Opolska - Jana Pawła II - Brytyjska - Al. Piastów - Słowackiego - Mickiewicza - Żelazna - Leśmierska - LEŚMIERSKA-OSIEDLE

113: PILECKIEGO - Kedywu - Oświęcimska - Małopolska - Szosa Warszawska - Warszawska - Słoneczna - Pileckiego - Drozdowska - Porozumień Sierpniowych - Pomorska - Wodna - Poznańska - MORSKA

114: OS. KOLOROWE - Księżycowa - Słoneczna - Małopolska - Szosa Warszawska - Warszawska - Słoneczna - Kolorowa - Szosa Zachodnia - Al. Kampanii Wrześniowej - PL. CENTRALNY

115: OS. KOLOROWE - Księżycowa - Słoneczna - Małopolska - Kolorowa - Drozdowska - Sybiraków - Dworska - Piłsudskiego - Al. Piastów - PL. NIEPODLEGŁOŚCI

116: PL. NIEPODLEGŁOŚCI - Al. Odsieczy Wiedeńskiej - Al. Wilanowskie - Piłsudskiego - Hutników - Krakowska - Al. Piastów - Leśmierska - Kamionkowska - Rogalowa - Narwiku - Poznańska - MORSKA

117: PILECKIEGO - Pileckiego - Rogalińska - Al. Kampanii Wrześniowej - Centralna - Nowy Zjazd (powrót: Nowy Zjazd - Al. Kampanii Wrześniowej) - Al. Niepodległości - Piłsudskiego - Opolska - Jana Pawła II - Niska - Gwardii - Kamionkowska - Leśmierska - Ostrobramska - OSTROBRAMSKA-OSIEDLE

118: S SYBIRAKÓW - Sybiraków - Drozdowska - Gdyńska - Betonowa - Rogalowa - Krzywa - Wilmowska - Skłodowskiej-Curie - OSIEDLE ŻARNOWIECKIE

201: PILECKIEGO - Kedywu - Oświęcimska - Małopolska - Słoneczna - Księżycowa - OS. KOLOROWE

203: OS. SOBIESKIEGO - Al. Wilanowskie - Husarii - Al. Wilanowskie - Księcia Poniatowskiego - AL. WILANOWSKIE (powrót: Księcia Poniatowskiego - Berlińska - Husarii)

204: LEŚMIERSKA-OSIEDLE - Leśmierska - Grodzieńska - Ryska - Witolińska - OSTROBRAMSKA-OSIEDLE

205: OSIEDLE ŻARNOWIECKIE - Skłodowskiej-Curie - Instytutu Radowego - Świerkowa - Sarkofagowa - Okólnik - Moderatorowa - Skłodowskiej-Curie - OSIEDLE ŻARNOWIECKIE (linia jednokierunkowa)

601: OS. KOLOROWE - Księżycowa - Słoneczna - Warszawska - Zalesicka - URZUT - KŁUDZICE KOLONIA - PIĄTKOWO - ZALESICE: Wolborska - Witowska - Wojska Polskiego - OS. MORSKIE

703: PL. CENTRALNY - Al. Kampanii Wrześniowej - Szosa Zachodnia - Kolorowa - Pileckiego - Słoneczna - Warszawska - BRYNDZE: Szosa - Głuchowska - Rynek - Głuchowska - BRYNDZE-FABRYKA

N01: OS. SOBIESKIEGO - Al. Wilanowskie - Piłsudskiego - Dworska - Kolorowa - Pileckiego - Księżycowa - OS. KOLOROWE

Linia N01 kursuje w godzinach 23:30 - 5:00. Wszystkie przystanki na żądanie.

Oddział w Warszawie:

Linie autobusowe:
X1: HENNELA - Hennela [PKP Ursus] - Traktorzystów [Ursus-Ratusz] (powrót: Traktorzystów - pl. Czerwca 1976 - Hennela) - al. 4 Czerwca 1989 [Nowe Włochy] - Połczyńska [Ciepłownia Wola] - Wolska [Reduta Wolska] - Kasprzaka [PKP Wola (Kasprzaka)] (powrót: Kasprzaka - Ordona - Wolska) - RONDO DASZYŃSKIEGO (powrót: zawrotka na rondzie Daszyńskiego)

Oddział w Lubrańcu:

301: WŁOCŁAWEK DW. PKP (WĘGLOWA) - zawrotka na rondzie Kokoszka - Węglowa - Kaliska [Dziewińska, Zbiegniewskiej] - al. Jana Pawła II - MICHELIN: - al. Jana Pawła II [Mielęcińska, Wiewiórcza] - NOWA WIEŚ: al. Jana Pawła II [Diamentowa] - zawrotka na skrzyżowaniu al. Jana Pawła II/Diamentowa - al. Jana Pawła II - Rubinowa - droga bez nazwy - SMÓLSK: droga bez nazwy [Smólsk Stacja, Smólsk Dwór] - BRZEŚĆ KUJAWSKI: Kilińskiego - plac Łokietka [Brześć Plac Łokietka] - Dubois - Głowackiego - droga wojewódzka 270 [Bielawy] - LUBRANIEC: Brzeska - Mickiewicza - plac 3 Maja [Lubraniec Plac 3 Maja] - Sienkiewicza - Kaliska [Lubraniec Miasto] - Brzezina - Słowackiego - Sienkiewicza - Radziejowska - REDECZ WIELKI - DĄBIE KUJAWSKIE [Dąbie Kujawskie] - BORUCIN

302: IZBICA DWORZEC - Kolejowa - Augustowska - droga wojewódzka 269 (powrót: droga wojewódzka 269 - Kolska - Kolejowa) - MCHOWO [Mchowo] - GÓRAJ [Góraj] - ZAKRZEWO [Zakrzewo] - MOSTKI KOLONIA [Mostki-Kolonia] - PRZYSTRONIE [Przystronie] - MOSTKI [Mostki] - WIERZBIE [Wierzbie] - SOMPOLNO: Warszawska [Cmentarna] - plac Wolności [Plac Wolności] - 11 Listopada [Stadion, Targowisko] - droga wojewódzka 263 - TERESEWO: - droga wojewódzka 263 - JEZIORO SOMPOLNO
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
Wszystkie informacje na stronie są fikcyjne. Rysunki autorstwa J-31.

Motyw e107.v4 został wykonany przez jalist